Haftanın Fotoğrafı 11: Sekapark’ta Açan Bir GülçinSekapark’ta Açan Bir Gülçin

http://dkab.azbuz.com

HİS Başkanı Prof. Zorba:
“Bizim düşündüklerimizi Siz yapıyorsunuz”


Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nun 5 yıl önce başlattığı yürüyüşler şimdi yüzlerce kişi ile gerçekleşirken kısa adı  HİS olan Herkes İçin Spor Federasyonun da dikkatini çekti. HİS Federasyon Başkanı Erdal Zorba İzmit’e gelerek Sekapark’ ta düzenlenen yürüyüşe katılan yüzlerce kişiyi görünce, ‘Bizim düşündüklerimizi siz yapıyorsunuz. Halkın sağlık için çevreyi tanımak için yürümesi ne güzel. Bu işin öncülüğünü yapan Sayın Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nun kutlarım’ dedi.

 ÖNCE YÜRÜDÜLER

Kocaeli Büyükşehri Belediye Başkan Danışmanı Nermin Tol’un organizasyonu ile Gölcük, Değirmendere, Derince, Körfez, Alikahya, Uzuntarla, Yuvam Akarca, Yahya Kaptan’dan otobüslerle gelen 800 kişilik grup önce ısınma hareketleri yaptıktan sonra yaklaşık 2 kilometrelik parkurda yürüdüler. Isınma hareketleri sırasında topluluğa hitap eden HİS Başkanı Prof. Dr. Erdal Zorba, ‘ Ankara’dan gelirken doğrusu bu kadar geniş katılımlı ve arzulu bir grupla karşılaşacağımı ummuyordum. Kentte yaşayanların yaşam kalitesini yükseltmede önemli bir etken olan herkes için spor faaliyetlerini başlatan destekleyen Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın İbrahim Karaosmanoğlu’nu gerçekten kutlarım. Önemli bir hizmete öncülük etmiş’ dedi.
PROF. ZORBA’DAN BAŞKANA PLAKET

Sabah yürüyüşü sonrası Sekapark’taki kahvaltıya katılan Başkan Karaosmanoğlu, vatandaşların sıcak ilgisi ile karşılaştı. Çeşitli beldelerden gelen insanlarla kucaklaşan Karaosmanoğlu yoğun programı nedeniyle yürüyüşe katılamadığını belirterek yaptığı konuşmada ‘Sizlerle beraber olmak beni dinlendiriyor. Sizlerle birlikte çok birçok yerde dere tepe demeden yürüdük. Hatta dereden sırıkla bile atladık. 5 yıl önce birkaç kişi ile başlayan yürüyüşler artık yüzlerce kişiye ulaştı. Sağlık bir yaşam için yürümenin, spor yapmanın önemi tartışılmaz. ‘ dedi. Herkes için Spor Federasyonu Başkanı Prof. Erdal Zorba Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’na plaket vererek herkes için spor faaliyetlerine destek verdiği için teşekkür etti.
http://www.kocaeli.bel.tr/content.asp?CategoryID=36&ContentID=15170

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !